Mitsubishi Klima/Hizmetlerimiz - Mitsubishi Klima

Hizmetlerimiz

Yıldırım Soğutma Ltd. Şti İklimsa 4 Levent yetkili servisi olarak 1994 yılından beri faal olarak çalışmaktadır…Klima sektöründe teknik dalda bir çok yerde adından söz ettirmiştir…

Yıldırım Soğutma Ltd.Şti  Teknosa Aş tarafından İklimsa Yetkili servis olarak son 10 yıldır ödüllendirilmektedir…..

Mitsubishi Klima Yetkili Servisi

Mitsubishi Klima Servis İstanbul’un tüm bölgelerine 7 /24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

 Mitsubishi Heavy İndustries markalı duvar, inverter duvar, salon, yer, tavan, multi-split, kaset tipi klimaların İstanbul’da İklimsa yetkili servisidir. 212 281 11 57  numaralı çağrı merkeziyle haftanın 7 günü uzman servis personeli ve TSE belgeli  noktaları ile hizmet vermektedir. Talebinizi müşteri çağrı merkezine veya internet üzerinden iletebilirsiniz. Uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı da sunmaktadır. Verilen montaj, bakım ve arıza hizmetlerine garanti vermektedir.

Mitsubishi Klima Bakımı
İstanbul’un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. Bakım Montaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır. Bakımını yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bakımı yapılmayan cihazlar sizlere tehlikeli hale gelmektedir. Yılda en az 2 defa bakımını yaptırarak ömrünü uzatabilir, daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızın bakımını yapıyoruz. Klima bakım için yetkili servisimiz, uzman kadromuz, çağrı merkezimizle bir telefon kadar yakınız.

Mitsubishi Klima Montajı

İstanbul’un tüm bölgelerine 7 / 24 kesintisiz eğitimli teknik personeli, TSE belgeli noktaları ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın. Çağrı merkezimizi arayabilir ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanından da faydalanabilirsiniz. BakımMontaj Arıza Tamir  teknik hizmetleri sunmaktadır.

Bir konfor aracı olarak satın alınan klimalarda Türkiye’nin iklim koşullarına ve klamatize edilmek istenen mekana uygun cihazın seçilmemiş olması, doğru montaj uygulamalarının yapılmaması gibi nedenlerle maalesef tüketicimiz mağdur olmaktadır. Montajının belirlenmesinde birçok önemli etken rol oynamaktadır. Yanlış birşekilde klimanızın montaj edilmesi klimanızın verimliliğini düşürmektedir. Profesyonel ekibimiz ile ev ve işyerlerine uygun yer belirlendikten sonra garantili olarak klimanızı montaj ediyoruz..

Mitsubishi Klima Yedek Parça
Mitsubishi Klima yetkili satıcısı ve servisi Yıldırım Soğutma geniş stoğu ve zengin yedek parça çeşitliliği ile haftanın 7 günü hizmetinizde.

444 21 15 numaralı danışma hattımızdan her türlü sorunuza ve yedek parça ihtiyacınıza göre bilgi alabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Kompresör
Mitsubishi Klima yetkili satıcısı ve servisi Yıldırım Soğutma geniş stoğu ve zengin yedek parça çeşitliliği ile haftanın 7 günü hizmetinizde.

444 21 15 numaralı danışma hattımızdan her türlü sorunuza ve yedek parça ihtiyacınıza göre bilgi alabilirsiniz.

Top

Danışma Hattı 444 21 15

Mitsubishi Klima Yetkili Satıcısı ve Servisi